مسابقات 2020-09-28 خانه پوکر ایرانیان

Jungleman به Galfond: نابودت میکنم شاهین!

در پی مسابقه دستگرمی بین دو ابر ستاره دنیای PLO . قرار بر این شد که بازنده ی مسابقه با انتشار یک ویدیو توضیح دهد که چرا حریفش بازیکن بهتر و مرد بهتری نسبت به اوست.

پس از اتمام مسابقه کوتاه ۷۵۰ دستی Phil Galfond موفق به برد ۸۶ هزار یورویی شد که در نتیجه ی آن Daniel “Jungleman” Cates ویدیویی که به عنوان شرط گذاشته بود را در صفحه ی اینستاگرام شخصی خود منتشر کرد. او همچنین از فرصت استفاده کرد تا برای رفیق و رقیب خود کری بخواند و برای مسابقه ی اصلی پیش رو خط و نشان بکشد.

در مسابقات دیگر از سری Galfond challenge  شرط کناری بین دو بازیکن برای مقدار مشخص با ضریب های متفاوت تعیین می شود. برای مثال مسابقه ی پیش روی بین Phil Galfond  و Bill Perkins با ضریب ۴ به (۲۵۰۰۰۰ یورو/ ۱۰۰۰۰۰۰ یورو) به نفع بیزینسمن آمریکایی تعیین شده . دلیل این اختلاف. برتری آشکار استراتژیک Phil نسبت به حریف است. اما برای بازی اصلی بین  Phil Galfond  و Jungleman نسبت شرط کناری ۱ به ۱ است ولی مبلغ آن هنوز رسمی نشده.

قسمت جذاب برای جامعه پوکر شرط کناری این مسابقه ی کوچک بود که با مسابقات دیگر Galfond challenge تفاوت داشت.  قرار بر این شد که بازنده. با انتشار یک ویدیو توضیح دهد که چرا حریفش بازیکن بهتر و مرد بهتری نسبت به اوست. که Jungleman بعد از باخت به شرط عمل کرد و این ویدیوی جالب را در صفحه خود منتشر کرد.

در این ویدیو Cates با لحنی جالب از برتری های دوست خود گفت و اقرار کرد که در بازی PLO قطعا Phil بازیکن بهتری است. همچنین در مورد توانایی های کنترل ذهن و احساسات رقیبش گفت که تا به حال شاهین را با احساسات برانگیخته ناشی از پوکر ندیده.

لقب شاهین برای Phil Galfond به دلیل قیافه (حالت بینی) همچنین روحیه جنگجو و بلند پروازی این بازیکن افسانه ای. به تازگی توسط Jungleman انتخاب شده. او چندی پیش در توییتی در مورد مسابقه ی پیش رو گفت که پول Galfond برایش مهم نیست و فقط میخواهد شاهین را شکار کند و او را به زانو درآورد.     

بهترین بخش های این مسابقه را در ویدیو های زیر مشاهده کنید.

برای ثبت نام در بهترین سایت پوکر ایرانی ، خانه پوکر ایرانیان را دنبال کنید.

لیست مقالات چلنج گلفاند تا امروز :

  1. چالش جالب فیل گلفاند – نابغه اوماها
  2. شروع فاجعه بار گلفاند در اولین چلنج
  3. با ۲.۵ میلیون باخت در بازی اول آیا چلنج برای فیل تموم شده است ؟!
  4. معجزه اتفاق می افته! وقتی برتری فیل گلفاند به VeniVidi از ۶ رقم گذشت!
  5. زمان برای Actionfreak به اتمام رسید . دومین برد متوالی برای Phil Galfond در Galfond Challenge